Postępowania powypadkowe
Pracodawco, w Twojej firmie zdarzył się wypadek przy pracy? Nie wiesz, w jaki sposób sporządzić odpowiednią dokumentację powypadkową? Zastanawiasz się, co było przyczyną wypadku i co zrobić, aby podobne sytuacje więcej się nie zdarzyły? Jeżeli szukasz profesjonalistów, którzy znają rzeczywiste zagrożenie i umieją rozpoznać jego przyczyny - zgłoś się do nas! Multi Kontrakt Wrocław zajmie się wszelkimi sprawami związanymi z wypadkiem przy pracy. Oferujemy Państwu pomoc w zakresie kompleksowego przeprowadzenia postępowania powypadkowego oraz sporządzenia pełnej dokumentacji powypadkowej, w razie zaistnienia wypadku przy pracy. Pomagamy także, w sytuacji wypadku w drodze do pracy lub z pracy.

Co robimy podczas przeprowadzania postępowania powypadkowego?

Do naszych głównych obowiązków należą między innymi:

  • Oględziny miejsca wypadku, stanu technicznego maszyn i urządzeń, warunków pracy i zbadanie innych okoliczności, które mogą mieć wpływ na wypadek przy pracy. W razie potrzeby wykonamy też szkice i zdjęcia z miejsca wypadku.
  • Przesłuchanie świadków wypadku oraz poszkodowanego, jeśli jego stan zdrowia na to pozwala.
  • Zasięgnięcie opinii lekarza w sprawie wpływu wypadku na zdrowie poszkodowanego.
  • Zgromadzenie i analiza dowodów wypadku przy pracy.
  • Kwalifikacja wypadku zgodnie z art. 3 ust. 1 i 2 Ustawy z dn. 30 października 2002 r. o ubezpieczeniu społecznym z tytułu wypadków przy pracy i chorób zawodowych.
  • Zebranie wniosków i określenie możliwych środków profilaktycznych, które zapobiegną podobnym sytuacjom w przyszłości.
  • Sporządzenie karty statystycznej wypadku.
  • Wykonanie rejestru wypadku.

Multi Kontrakt Wrocław oferuje profesjonalne postępowanie powypadkowe, obejmujące szeroki zakres działań. Zatrudniając nas do pomocy w postępowaniu powypadkowym masz pewność, że wszystkie czynności zostaną wykonane na najwyższym poziomie.

Wypadki przy pracy mogą zdarzyć się w każdej firmie. Warto zadbać o to, aby w takiej sytuacji odpowiednio zareagować. Zaufaj rzetelnej firmie, która ma doświadczenie w przeprowadzaniu postępowania powypadkowego.

Jeżeli potrzebujesz pomocy w sytuacji wypadku przy pracy, skontaktuj się z nami w celu rozpoczęcia postępowania powypadkowego! Kliknij tutaj.Dodatkowe informacje udzielane są pod numerem telefonu 501 78 66 63 lub 794 783 095.