Oferujemy usługi z bhp we Wrocławiu i okolicach, obsługa z zakresu ochrony środowiska, prawa pracy czy danych osobowych na terenie Wrocławia i Polski. Poniżej znajdują się wszystkie usługi jakie możemy zrealizować dla naszych Klientów. Są to przede wszystkim audyty zgodności prawnej z obowiązującym prawem. Dotyczą one zakresu bhp, ochrony środowiska i ochrony danych osobowych. Oferujemy również wszystkie szkolenia z zakresu bhp takie jak szkolenia wstępne, okresowe. Zajmujemy się przygotowaniem grup ratunkowo gaśniczych funkcjonujących w zakładach pracy. Szkolimy z prawidłowych zasad udzielania pierwszej pomocy. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą naszej firmy.

Audyt wymagań prawnych z bhp

Oferujemy możliwość przygotowania audytu, który da wyczerpujące informacje o obowiązkach firmy w obszarze ochrony środowiska. Po przeprowadzeniu audytu zespół specjalistów z Multi Kontrakt Wrocław przygotowuje specjalistyczny raport o spełnianiu wymagań prawnych.

Dowiedz się więcej

Audyt wymagań prawnych z ochrony środowiska

Oferujemy możliwość przygotowania audytu, który da wyczerpujące informacje o obowiązkach firmy w trzech obszarach: BHP, PPOŻ i ochrony środowiska. Po przeprowadzeniu audytu zespół specjalistów z Multi Kontrakt Wrocław przygotowuje specjalistyczny raport o spełnianiu wymagań prawnych.

Dowiedz się więcej

Obsługa BHP

Multi Kontrakt Wrocław to profesjonalna obsługa BHP, która zapewnia partnerskim firmom bezpieczną współpracę na wysokim poziomie. Jako partner dbamy o to, by wszystkie obowiązki, do jakich obliguje Twoją firmę Kodeks Pracy, były wykonywane sprawnie i zgodnie z przepisami.
Każda firma musi wywiązywać się z przepisów dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy. Nieprzestrzeganie ich może prowadzić do poważnych konsekwencji finansowych w postaci kar i mandatów oraz do groźnych wypadków. Aby zapewnić w firmie właściwy poziom bezpieczeństwa Multi Kontrakt Wrocław zapewnia profesjonalną obsługę BHP, czyli szereg działań, które mają usprawniać funkcjonowanie przedsiębiorstwa.

Dowiedz się więcej

 

 

Obsługa PPOŻ.

Poza szkoleniami z użyciem naszego symulatora pożaru, o którym możecie Państwo przeczytać w zakładce Szkolenia - "Grupa ratunkowo-gaśnicza", możemy również kompleksowo zająć się Państwa oczekiwaniami względem spraw związanych z ochroną przeciwpożarową.

Dowiedz się więcej

Kadry i płace

Wybierzcie Państwo znacznie prostszą drogę dla swojej firmy – wyoutsourcujcie swoje kadry i płace na zewnątrz, a swoja całą uwagę będziecie mógli skupić na rdzennej działalności!

Proponujemy ograniczenie kosztów w Państwa firmie - usługa kadrowo-płacowa prowadzona dla Państwa przez naszych Specjalistów, w naszym biurze, i na naszą odpowiedzialność, jest kilkakrotnie tańsza niż koszt zbudowania wewnętrznego działu kadr i płac, a dodatkowo zwalnia Państwa z obowiązku kontaktu z ZUS’em, Urzędem Skarbowym i całej „papierkowej roboty”. Posiadamy obszerną wiedzę i doświadczenie w obsłudze kadrowo- płacowej. Państwa kadry znajdą się w rękach Profesjonalistów, a kompleksowość usług pozwoli na skupienie się na podstawowej działalności i rozwoju Państwa firmy.

Dowiedz się więcej

 

Prawo pracy i prawo budowlane

Jeśli jestem pracodawcą, kierownikiem lub menadżerem i szukasz odpowiedzi na pytania z takich zagadnień jak: wypowiadanie i zawieranie umów o pracę, zwolnienia dyscyplinarne to skontaktuj się z nami. Profesjonalnie doradzamy we szeroko pojętych tematach prawa pracy, dzięki naszej pomocy zyskasz pewność, że wszystkie sprawy kadrowe związane z Twoją firmą są wykonywane zgodnie z wymaganiami prawnymi.

Dodatkowo wszystkich administratorów budynków zapraszamy do kontaktu w sprawie wymaganych prawem przeglądów oraz dokumentacji.

Dowiedz się więcej

 

Obsługa z zakresu ochrony środowiska

Nie dość ,że trzeba je odpowiednio segregować to według prawa musimy prowadzić na bieżąco ilościową i jakościową ewidencję odpadów oraz składać trudne roczne sprawozdania. Nie jest łatwo! Ale zadzwoń do nas, sprawdź naszą stronę i po problemie!

Dowiedz się więcej

 

Obsługa z ochrony danych osobowych

Uporządkowanie i wdrożenie wszelkich obowiązkowych procedur ,dokumentów związanych z oceną zgodności przetwarzania danych osobowych, a w przypadku zakładów opieki medycznej z uwzględnieniem przetwarzania danych medycznych. Nasze działania mają na celu doprowadzenie do zgodności procedur, dokumentacji, postępowania pracowników zakładu pracy z przepisami prawa ochrony danych osobowych .

Dowiedz się więcej

 

Szkolenia BHP

Jeżeli potrzebujecie Państwo szkoleń z zakresu BHP z miłą chęcią je dla Państwa wykonamy. Prowadzimy instruktaże wstępne ogólne, które są obowiązkowe dla pracownika zatrudnionego na umowę o pracę w pierwszym dniu pracy ale i również szkolenia okresowe, które pracodawca powinien wykonać swoim pracownikom do roku od momentu zatrudnienia.

Dowiedz się więcej

 

Kurs pierwszej pomocy

Zgodnie z treścią art 2091 § 1 pkt.2 Kodeksu Pracy każdy pracodawca jest zobowiązany wyznaczyć pracowników do udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. W związku z tym, proponujemy kurs pierwszej pomocy, który pozwoli wywiązać się Państwu z tych obowiązków prawnych.
Uważamy, że każdy pracownik powinien znać zasady udzielania pierwszej pomocy. Jest to wiedza, która może uratować komuś życie.
Pamiętaj, najważniejsze jest, to co zrobisz w pierwszych trzech minutach po wypadku.

Dowiedz się więcej

 

Praca na wysokości

Prace na wysokości należą do szczególnie niebezpiecznych – nietrudno o wypadek, zwłaszcza jeśli stosuje się niewłaściwe zabezpieczenia lub kiedy są one nieprawidłowo używane. Podczas jakichkolwiek robót prowadzonych na wysokości – w czasie montażu czy budowy, odśnieżania dachów lub mycia okien w wysokich budynkach, należy zachowywać wyjątkowe środki ostrożności. Osoby wykonujące tego rodzaju prace muszą posiadać uprawnienia do pracy na wysokości, poprzedzone szkoleniem i poparte znajomością norm.

Szkolenia, których celem są uprawnienia do pracy na wysokości, przeznaczone są nie tylko dla samych pracowników, ale i dla osób nadzorujących prace. W trakcie szkoleń prowadzonych przez Multi Kontrakt Wrocław pracownicy i osoby nadzorujące mogą poszerzyć swoją wiedzę w zakresie prac na wysokościach z zastosowaniem metody dostępu budowlanego.

Dowiedz się więcej

 

Praktyczne szkolenie gaszenia pożarów

Multi Kontrakt prowadzi szkolenia grup Ratunkowo-Gaśniczych. Nauczymy Cię prawidłowego gaszenia różnorodnych pożarów: płonącego tłuszczu, palących się rozdzielni elektrycznych czy zapalonych sprayów. Przeprowadzane przez nasz zespół szkolenia ppoż wykorzystują profesjonalny sprzęt.

W ramach ćwiczeń stosujemy symulator pożaru i zadymienia, który jest całkowicie bezpieczny. W każdej chwili podczas ćwiczeń możliwe jest zgaszenie ognia elektronicznym wyłącznikiem bezpieczeństwa – dzięki temu nasza oferta szkoleń ppoż jest wyjątkowo bezpieczna. Organizujemy szkolenia z gwarancją bezpieczeństwa dla uczestników biorących udział w treningu.

Dowiedz się więcej

 

Szkolenia na zamówienie (SEP, podesty, wózki widłowe i suwnice)

Na Państwa zlecenie jesteśmy w stanie zorganizować specjalistyczne szkolenia zawodowe z takich obszarów jak : Szkolenia na uprawnienia SEP, Szkolenia na uprawnienia na wózki widłowe, podesty ruchome czy suwnice. Jeśli Państwa pracownicy potrzebują takich kwalifikacji do wykonywania swoich codziennych obowiązków wynikających ze swojego stanowiska, zapraszamy do kontaktu.

Dowiedz się więcej