Dlaczego przedsiębiorcy tak chętnie podejmują współpracę z firmą KONTRAKT ?

Szkolenia i usługi BHP - Multi Kontrakt Wrocław.

Multi Kontrakt Sp. z o.o.z siedzibą we Wrocławiu to firma rodzinna założona przez Marka Lejzę w 2000 r. pod nazwą Ośrodek Ochrony Pracy KONTRAKT.  Jej początki to przede wszystkim obsługa firm za zakresu prawa pracy, bhp, ppoż. oraz indywidualne kursy i szkolenia BHP w tym szkolenia on-line, postępowania powypadkowe, szkolenia SEP oraz praktyczne kursy z pierwszej pomocy.  Z czasem firma rozwijała się razem z zakresem proponowanych usług, tak aby w 2014 roku przekształcić się w spółkę specjalizującą się przede wszystkim w stałej, profesjonalnej obsłudze firm. Obecnie prowadzi także zewnętrzne specjalistyczne  audyty spełniania wymagań prawnych z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej, ochrony środowiska i prawa pracy.

Co oferuje Multi-Kontrakt Sp. z o.o. ?

Specjalizujemy się w całkowicie niezależnych zewnętrznych  audytach spełniania wymagań prawnych firm  z zakresu BHP, PPOŻ, Ochrony środowiska i prawa pracy oraz  długofalowej  kompleksowej obsłudze  przedsiębiorstw w BHP, PPOŻ ,Ochronie Środowiska. 

W ofercie firmy znajdziecie Państwo również kursy i szkolenia BHP prowadzone w stałych terminach w naszej siedzibie przy ulicy Trzebnickiej we Wrocławiu, szkolenia online z tego samego zakresu, szkolenia SEP i praktyczne kursy gaszenia pożarów i udzielania pierwszej pomocy. Naszą silną stroną, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, są również postępowania powypadkowe które oprócz spełnienia wymagań formalnych dają informację o rzeczywistych wszystkich przyczynach wypadku.
Multi Kontrakt Sp. z o.o. Wrocław - profesjonalne audyty, usługi i szkolenia dla firm z całego kraju.

Zakres naszej działalności:

Współpracujemy z: