Obsługa bhp Wrocław i okolice - więcej informacji poniżej.

7 konkretnych powodów dlaczego warto zdecydować się na outsourcingową obsługę BHP z naszą firmą?

Obsługa bhp, którą świadczymy na terenie Wrocławia i okolic to przejęcie wszystkich obowiązków przedsiębiorcy z tego zakresu. Dla wielu zarządzanie obowiązkami prawnymi z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy jest niezwykle czasochłonnym i kosztownym zajęciem. Zawiłe, często zmieniające się przepisy prawa pracy nie pomagają.  Nie jest więc dziwne, że coraz więcej firm decyduje się na zewnętrzną obsługę BHP. Zalety tego rozwiązania są jednoznaczne. Jeśli zależy Ci na zrealizowaniu wszystkich obowiązków prawnych służby bhp- spotkajmy się.

Obsługa bhp dlaczego warto?

  1. Redukcja kosztów - Jeśli zdecydujemy sie na tworzenie działu BHP musimy liczyć się z koniecznością zatrudnienia co najmniej dwóch pracowników na wypadek nieobecności spowodowanej zwolnieniem lekarskim czy urlopem jednego z nich. Dodatkowo bardzo często zatrudnianie specjalistów z zakresu ochrony przeciwpożarowej, ochrony środowiska wymusza tworzenie kolejnych działów. Natomiast ogromną zaletą naszej firmy jest kompleksowość, dzięki której nie tylko nasi Partnerzy Biznesowi zaoszczędzą swoje pieniądze ale i czas poświęcany na znalezienie odpowiedniego specjalisty.
  2. Dokładność i rzetelność- Błędy w obsłudze wynikające np. ze złej interpretacji przepisów prawnych mogą okazać się niezwykle bolesnym problemem. Można ich uniknąć dzięki outsourcingowi. Posiadamy specjalistyczną wiedzę, bogate doświadczenie z pracy z dużymi firmami, dostęp do nowoczesnych rozwiązań oraz stale podnosimy swoje kwalifikacje, wiemy że od tego zależy nasz rodzinny biznes.
  3. Szybkość - Dzięki doświadczeniu wynikającemu ze współpracy z innymi firmami, proces rozwiązywania problemów i proponowania korzystnych rozwiązań przebiega w niemal błyskawicznym tempie.
  4. Dostęp do wiedzy z całego zakresu proponowanych przez nas usług- Firmy, z którymi współpracujemy mają nieograniczony dostęp do wiedzy, którą posiadamy.
  5. Odpowiedzialność- Niewątpliwą zaletą zewnętrznej obsługi jest przejęcie przez nas odpowiedzialności za realizowane usługi, ewentualne pomyłki. Nie boimy się odpowiedzialności, jesteśmy ubezpieczeni, dlatego w przypadku jakiegokolwiek mandatu - płacimy go my. Do tej pory przez 17 lat działalności zapłaciliśmy tylko dwa 🙂
  6. Elastyczność - To jedna z naszych najważniejszych zasad i cech. Nie lubimy sztucznych problemów. Z nami zawsze można się dogadać. Najlepszym potwierdzeniem tego zdania są nasi Klienci- większość z nich jest z nami prawie od samego początku.
  7. Proste rozwiązania- Outsourcing powinien polegać na proponowaniu najbardziej korzystnych rozwiązań dla Klienta, tak aby mógł skupić się na innych dochodowych przedsięwzięciach.

Obsługa bhp Wrocław- Skontaktuj się z nami w celu niezobowiązującego doprecyzowania Twoich oczekiwań. Kliknij poniżej, aby otrzymać niezobowiązującą, darmową ofertę na przejęcie Twoich obowiązków i odpowiedzialności z zakresu bhp i ppoż.