Pracodawco, jeżeli jesteś w 100% pewien, że w Twojej firmie wszystkie obowiązki są wykonywane prawidłowo, nie ma wypadków przy pracy, a myśl o ewentualnych roszczeniach powypadkowych nie spędza Ci snu z oczu, nie martwisz się konsekwencjami ewentualnych błędów Twojego zespołu wykazanymi, podczas kontroli urzędników lub  po prostu nie masz cienia wątpliwości, że znasz wszystkie obowiązki prawne dla prowadzonego biznesu nie czytaj dalej tego tekstu...

Długoletnia praktyka, doświadczenie , gruntowna stale aktualizowana  wiedza prawna   wiele rozwiązanych problemów z zakresu BHP, PPOŻ, ochrony środowiska czy prawa pracy oraz setki niezapowiedzianych kontroli urzędników, pozwoliły nam na wypracowanie skutecznej metody analizowania przedsiębiorstwa pod kątem wypełniania wszystkich obowiązków i wymagań prawnych z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej, ochrony środowiska czy prawa pracy. Jeżeli zależy Ci na sprawdzeniu aktualnego stanu wymagań prawnych Twojej firmy lub zastanawiasz się czy Twoi współpracownicy na pewno realizują wszystkie obowiązki wynikające ze skomplikowanego polskiego prawa to znaczy, że potrzebujesz profesjonalnego i absolutnie niezależnego audytu Twojego przedsiębiorstwa.

Oferujemy przeprowadzenie w stu procentach rzetelnego audytu Twojej firmy z  zakresu : BHP, PPOŻ, OCHRONA ŚRODOWISKA I PRAWO PRACY. Skrupulatnie sprawdzimy w Twojej firmie wymaganą dokumentację oraz sposób realizacji procesów. Spędzimy długie godziny na przeglądaniu dokumentów, których  efektem będzie raport wyłącznie dla Ciebie. Dzięki niemu dowiesz się o wszystkich ewentualnych nieprawidłowościach lub brakach, które narażają Cię nie tylko na zapłacenie  wysokiego mandatu z własnej kieszeni, ale przede wszystkim pozwolą na podjęcie konkretnych działań dla zapewnienia zgodności z wymaganym prawem i zapewnienia bezpieczeństwa dla ludzi i mienia .

Audyt składa się z następujących etapów:

  1. Poznanie struktury i organizacji zakładu, poznanie procesów oraz wybranych danych liczbowych dla wyliczenia wskaźników bezpieczeństwa i określenia poziomu bezpieczeństwa Twojej firmy na tle firm w branży.
  2. Audyt dokumentacji, która powinna być zgodnie z obowiązkami prawnymi, prowadzona w imieniu pracodawcy przez specjalistów wewnętrznych lub zewnętrznych  w wybranym zakresie, dla stwierdzenia czy wszystkie  wymagane dokumenty są  prowadzone prawidłowo.
  3. Audyt zapewnienia bezpieczeństwa prowadzonych procesów produkcyjnych lub otoczenia produkcyjnego, takich jak: bezpieczeństwo gości ,kooperantów ,dostawców usług ,dostawców pracowników, pozwalający na zweryfikowanie rzeczywistego bezpieczeństwa tych procesów w stosunku do wymagań prawnych stawianych pracodawcy, który te procesy prowadzi .
  4. Opracowanie pisemnego raportu końcowego, w którym w przejrzysty sposób zostanie przedstawione wymaganie wraz z podaniem podstawy prawnej oraz informacji o realizacji tego wymagania przez audytowany podmiot . 

Po przeprowadzonym audycie  chętnie  podpowiemy CI  jak najprościej i najtaniej  doprowadzić do zgodności z wymaganiami prawnymi .

Skontaktuj się z nami w celu niezobowiązującego doprecyzowania Twoich oczekiwań. Wypełnij formularz, dzięki któremu będziemy mogli Ci odpowiedzieć oraz przedstawić dokładny i precyzyjny zakres usługi. Kliknij tutaj.

Kilka opinii o naszej pracy:                

 

"Wszystkie świadczone przez firmę MultiKontrakt Sp. z o.o. usługi są wysokiej jakości, pełnione są terminowo i rzetelnie. Firmę cechuje profesjonalizm oraz bardzo dobra organizacja pracy. Szczególnie cenimy sobie indywidualne podejście do klienta oraz otwartość w stosunku do naszych potrzeb. Mogę z całą odpowiedzialnością polecić firmę MultiKontrakt Sp. z o.o., jako solidnego partnera i wykonawcę oraz mam nadzieję na dalszą owocną współpracę"

Agnieszka Peter, Orsay

 

"Multi Kontrakt Sp. z o.o. profesjonalnie obsługuje firmy w zakresie ochrony środowiska.

Wykwalifikowana kadra dysponuje wiedzą ekspercką w badanej dziedzinie i doskonale diagnozuje obowiązki przedsiębiorców. Z pełnym przekonaniem polecam współpracę z Multi Kontrakt Sp. z o.o. jako solidnego partnera z dużym doświadczeniem."

dr Katarzyna Michniewska, Eko Cykl Organizacja Odzysku S.A.

 

"Niniejszym pragniemy Państwu polecić Multi Kontrakt Sp. z o.o.  jako firmę godną zaufania  i profesjonalnie wywiązującą z usług, które świadczy dla swoich klientów. Alois Dallmayr korzysta z usług Multi Kontrakt Sp. z o.o. w zakresie szkoleń BHP i PPOŻ., szkoleń na wózki widłowe, przygotowania dokumentacji powypadkowej. Dotychczasowa współpraca oraz wysoka jakość usług pozwala nam zarekomendować firmę Multi Kontrakt Sp. z o.o. jako rzetelnego i wiarygodnego partnera."

Robert Pietrzak, Alois Dallmayr                     

"Rekomenduję Pana Marka Lejza, jako bardzo dobrego specjalistę w dziedzinie nadzoru, doradztwa, szkoleń z zakresu BHP, zarządzania bezpieczeństwem i ochrony przeciwpożarowej. Pan Marek Lejza, od początku istnienia naszego oddziału we Wrocławiu rzetelnie, terminowo i fachowo wykonuje swoje obowiązki specjalisty ds. BHP i ochrony przeciwpożarowej. Szkolenia przez niego prowadzone z zakresu bhp, ppoż., oraz specjalistyczne szkolenia z zakresu neutralizacji skutków skażenia chemicznego czy z zakresu prawidłowego sposobu przenoszenia ciężarów cechowały profesjonalizm, bardzo dobra znajomość przedmiotu oraz interesujący sposób przekazu. Biorąc powyższe, Pana Marka Lejza można rekomendować jako solidnego partnera w biznesie"

Wojciech Żelazowski, Operations Menager, DHL