Jeśli zatrudniasz pracowników na umowę o pracę stajesz się pracodawcą i powinieneś przeszkolić swoich pracowników z BHP w pierwszym dniu zatrudnienia. Zobacz poniżej  jak zrobić to szybko i bezproblemowo .

Kilka ważnych informacji przed zapisaniem uczestnika na szkolenie. Instruktaż wstępny ogólny czyli szkolenie przy zatrudnieniu jest pierwszym szkoleniem bhp, które powinien odbyć pracownik zatrudniony na umowę o pracę.  Po tym jak przeszkolimy Twojego pracownika, wraca on do pracy z podpisaną przez inspektora bhp kartą  szkolenia wstępnego, na której następnie podpisuje się również jego przełożony po przeprowadzonym instruktażu stanowiskowym.  Od momentu zatrudnienia i przeszkolenia pracodawca ma rok  na przeprowadzenie szkolenia okresowego.

Aby zapisać swojego pracownika na instruktaż wstępny, wystarczy, że wypełnisz formularz zgłoszeniowy i przyślesz go do naszego biura. Aby to zrobić KLIKNIJ TUTAJ lub poniżej

Zapisz się

Szkolenia odbywają się w od poniedziałku do piątku w naszym biurze przy ulicy Trzebnickiej 72 we Wrocławiu. Rozpoczęcie o godzinie 14:30.

Dzięki temu mają Państwo 100% gwarancję sprawnego wdrożenia do pracy swoich pracowników.