Szukasz dobrego, nie nudnego, sprawnie przeprowadzonego szkolenia, na którym będziesz miał możliwość zdobyć uprawnienia, umożliwiające  Ci zarabianie godnych pieniędzy jako elektryk. Być może potrzebujesz tych uprawnień do pracy lub termin obecnie posiadanych niedługo się kończy?

Rozwiązanie? Jednodniowe  szkolenie kwalifikacyjne na uprawnienia SEP Wrocław specjalnie dla Ciebie

Serdecznie zapraszamy Państwa na jednodniowe kursy kwalifikacyjne SEP zakończone Państwowym Egzaminem przeprowadzanym przez uprawnionych Egzaminatorów ze Stowarzyszenia Elektryków Polskich.

To, co nas wyróżnia na tle innych ośrodków szkoleniowych to, rozszerzona oferta prowadzonego kursu kwalifikacyjnego SEP. Nasi kursanci nie tylko zdobywają uprawnienia SEP, ale także mają możliwość odbycia dodatkowego kursu pierwszej pomocy oraz kursu z ochrony ppoż. Uczestnicy zajęć otrzymują certyfikaty ich ukończenia.

Multi Kontrakt przeprowadza kursy kwalifikacyjne na uprawnienia SEP. Gwarantujemy, że organizowane przez naszą firmę kursy są najwyższej jakości, dlatego zapewniamy pełną zdawalność. Jeżeli nie uda ci się zaliczyć egzaminu państwowego nie musisz się obawiać dodatkowych kosztów – to my płacimy za każdą kolejną próbę (175 zł).

Oferujemy szkolenia SEP E1 i SEP D1 oraz możliwość zrealizowania obu. Wybór konkretnego kursu zależy od Państwa potrzeb, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty kursów kwalifikacyjnych SEP.

Skontaktuj się z nami w celu niezobowiązującego doprecyzowania Twoich oczekiwań. Wypełnij formularz, dzięki któremu będziemy mogli Ci odpowiedzieć oraz przedstawić dokładny i precyzyjny zakres usługi. Kliknij tutaj.