Ratunku! Pali się! Pożar! Pomocy! Jeśli jesteś osobą, której zależy na bezpieczeństwie swoim i innych ludzi oraz cenisz sobie praktyczne ćwiczenia z gaszenia pożaru (SYMULATOR!) i ewakuacji z zadymionego pomieszczenia to szkolenie jest dla Ciebie i Twoich pracowników!

Przed przeczytaniem tekstu zobacz sam video [szkolenie dla Volkswagen]:

 

 

Multi Kontrakt prowadzi szkolenia grup Ratunkowo-Gaśniczych.  Nauczymy Cię prawidłowego gaszenia różnorodnych pożarów: płonącego tłuszczu, palących się rozdzielni elektrycznych czy zapalonych sprayów. Przeprowadzane przez nasz zespół szkolenia ppoż wykorzystują profesjonalny sprzęt.

W ramach ćwiczeń stosujemy symulator pożaru i zadymienia, który jest całkowicie bezpieczny. W każdej chwili podczas ćwiczeń możliwe jest zgaszenie ognia elektronicznym wyłącznikiem bezpieczeństwa – dzięki temu nasza oferta szkoleń ppoż jest wyjątkowo bezpieczna. Organizujemy szkolenia z gwarancją bezpieczeństwa dla uczestników biorących udział w treningu.

 

Profesjonalne szkolenia przeciwpożarowe

Nasze szkolenia ppoż dają uczestnikom możliwość nauczenia się prawidłowego posługiwania się gaśnicami proszkowymi i śniegowymi oraz kocem gaśniczym. Wszyscy uczący się mogą się przekonać, jakie warunki panują w zadymionym pomieszczeniu – pozwoli im to nauczyć się, jak należy się zachowywać w razie pożaru.

Stawiamy na praktyczne przygotowanie pracowników do sytuacji niebezpiecznych. Szkolenia ppoż obejmują także wstęp teoretyczny z zakresu ochrony przeciwpożarowej, postępowania w trakcie pożaru, podnoszenia alarmu na terenie firmy lub zakładu.

Szkolenie ppoż przy użyciu symulatora pożarów możemy połączyć z praktycznym szkoleniem z zakresu sprawnego oraz profesjonalnego gaszenia pożaru przy użyciu hydrantu.

Poniżej przedstawiamy przykładowe zdjęcia z przeprowadzonego przez nas szkolenia ppoż.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy.

Skontaktuj się z nami w celu niezobowiązującego doprecyzowania Twoich oczekiwań. Wypełnij formularz, dzięki któremu będziemy mogli Ci odpowiedzieć oraz przedstawić dokładny i precyzyjny zakres usługi. Kliknij tutaj.

Dodatkowe informacje udzielane są telefonicznie 501 78 66 63 lub 794 783 095.